Užitečné nástroje

Tuto sekci jsem teprve vytvořil a budu ji postupně rozšiřovat. Můžete se brzy těšit na další užitečné nástroje.

Grafika

Canva

Tvorba grafiky pro různé použití. Jednoduché, intiutivní a online. Základní verze je zdarma, pokud chcete využít více grafik nebo fotek, můžete využít placené verze.
Odkaz zde.

Zálohování

Backblaze

Cloudové zálohování, které také využívám. Nainstalujete si do počítače klienta, který sleduje všechny změny Vašich souborů. Jakmile tak přidáte soubor, automaticky se zálohuje na servery Backblaze. Tato data jsou samozřejmě chráněna šifrováním. Pokud byste tak např. při požáru přišli i o disk, na který zálohujete Váš počítač, máte vše zálohované zde. Není to vhodné pro velmi pomalé připojení k počítači a připravte se na to, že první synchronizace bude trvat delší dobu. Jedná se o placenou službu.
Odkaz zde.

Platební brána

(Platba kartou nebo zrychleným bankovním převodem na Vašem webu)

Potřebujete pro Váš e-shop, prodej e-booků, kurzů nebo jiný projekt nabídnout klientům možnost platby kartou? Comgate je česká firma s 20letou tradicí, kterou používáme na tomto webu i jinde.

Vybrali jsme si Comgate, protože nabízí kvalitní služby a dobře zabezpečený ale zároveň jednoduchý systém. Z našich zkušeností nabízí i výhodně nastavené podmínky pro uživatele.

Více informací najdete na tomto odkazu.

Různé

QR generátor

Potřebovali jste někdy vytvořit QR kód? Stačí na něj namířit Váš telefon buď pomocí čtečky, ale novější telefony už to umí v režimu fotoaparát a přesměruje Vás na webovou adresu nebo nemusíte z vizitky opisovat telefonní číslo. Můžete použít třeba tento.

Odkaz zde.


Zveřejňujeme zde naše zkušenosti s dalšími službami a neneseme zodpovědnost za další práva a povinnosti z nich vyplývající.

Tato stránka (případně i jiné stránky na doméně naucsedoma.cz) obsahuje externí odkazy na jiné webové stránky, nad kterými nemáme kontrolu. Neřídíme ani neovlivňujeme obsah externích webových stránek. Přístup na jiné webové stránky a využití obsahu na nich zveřejněném je na vlastní riziko uživatele.

Neodpovídáme za závazky třetích osob publikovaných na jiných webech jako je obchodní nabídka, reklama nebo inzerce. Neúčastníme se právních vztahů, které jako uživatel navazujete se třetími stranami.

Odkazy mohou být v rámci tzv. affiliate programů, tedy že za proklik pomocí tohoto odkazu dostaneme malou odměnu. Vy jako uživatel neplatíte nic navíc, nemusíte se tedy bát, že po prokliknutí zaplatíte více nebo že se navýší cena. Vždy však doporučujeme služby, které sami využíváme a jsme s nimi spokojeni.