Jak se stát fotografem za 5 minut denně?

Proč to většina začínajících fotografů vzdá?

Věděli jste, že 90 % lidí, kteří se chtějí naučit dobře fotit, vzdá snahu stát se SKVĚLÝMI fotografy, protože jim dojdou nervy? Prvotní nadšení často vystřídá zklamání z ohromného množství technických a jiných záludností, které je otráví hned na začátku. K tomu se připojí občasné přehnaně kritické reakce okolí na první fotky, které je často spolehlivě odradí. Bohužel pak rezignují a řeknou si, že fotografování není pro ně. To je ale chyba, které v následujících letech často litují, protože často stačí tak málo…

Tohle problém začínajících fotografů: pokud začínáte s fotografováním a nemáte větší zkušenosti ani nikoho, kdo by vám je předal, pravděpodobně nevíte od jakých materiálů se odpíchnout. Online materiálů (placených i neplacených) najdete sice spoustu, ale často si protiřečí, jsou moc složité a Vy tak pochybujete o jejich účinnosti a o tom, zda Vám vůbec mohou pomoci.

Obáváte se toho, že při Vašich dalších koníčcích, práci, škole, budete muset zbytek volného času obětovat studiu a hledání různých materiálů a že Vaše snaha přinese akorát zklamání.

Bohužel to většinou znamená, že i když si koupíte předražená výuková videa a kurzy, nakonec stejně rezignujete. Řeknete si, že je to moc složité a že to sami nezvládnete.

Může Vás to dovést ještě k horší myšlence, že na focení asi nemáte talent. To Vás pak spolehlivě odradí na mnoho let a může to zadusit Vaše schopnosti hned v počátku.

Nakonec, ať už vědomě nebo nevědomě dospějete k názoru, že to prostě nezvládnete a vykašlete se na to.

Naučte se fotit – není to těžké!

Když jsem začínal fotit, chyběla mi dobrá kniha nebo jiný návod, které by mi v začátcích pomohly. Fotografování mi přišlo složité, nedokázal jsem se pohnout dál a i přes mnoho utracených peněz jsem se stále nemohl pohnout z místa.

Dnes jsem profesionálním fotografem, pro kterého je focení nejen koníčkem, ale i živobytím. Měl jsem štěstí na dobré lektory, investoval jsem spoustu peněz do online kurzů i workshopů o focení, ale díky nim jsem se naučil fotit a začal si plnit svůj sen o dráze profesionálního fotografa.

Kdo jsem?

Jmenuji se Honza Liška a fotografování se věnuji vlastně už od dětství, kdy jsem dostal první foťák (tenkrát samozřejmě ještě na film). A před více než 10 lety jsem se chtěl stát ještě lepším fotografem a snažil jsem se stále více zdokonalovat. Prošel jsem si ale řadou neúspěchů, ze kterých jsem se poučil, abych se nakonec stal profesionálním fotografem. Mou specialitou jsou především portréty, ve kterých se snažím zachytit co nejvíc z fotografovaného člověka.

Druhým autorem e-booku je můj kamarád Josef, se kterým po mnoho let sdílíme tento krásný koníček a podporujeme se v naší fotografické tvorbě. Zatímco já zapojuji především intuici a momentální atmosféru, Josef přemýšlí nad fotografií jako nad celkem, který jako malíř komponuje do posledního detailu.

Přístupů k fotografování je mnoho, ale časem si jistě vytvoříte svůj vlastní styl. Tím se dostáváme k důvodu, proč tento e-book vznikl. Když jsem s fotografováním začínal, po prvním nadšení mě totálně zahltilo velké množství informací, které jsem musel vstřebat. Pak přišla i první zklamání, kdy jsem od různých fotografů dostal poměrně zdrcující kritiku na první tvorbu… Řada lidí se mě snažila přesvědčit, že to dělám špatně a měl bych jít jejich cestou.

Bloudil jsem po internetu, kupoval drahá videa a e-booky a snažil se marně zjistit, která cesta je pro mě ta pravá. Vzhledem k tomu, že mám časově náročnou práci, mi nezbývalo tolik času trávit hodiny a hodiny studiem, které přinášelo jen pomalý výsledek. A pak přišla samozřejmě frustrace…

Tenkrát jsem si řekl, že to přece musí jít snadněji a že musí existovat způsob, jak se základy fotografování mohou naučit i úplní začátečníci lidé bez profesionálního fotografa, který by jim stál „za zády“ a ukazoval vše od úplného začátku nebo bez předražených kurzů.

Ze začátečníka jsem se po mnoha letech dřiny, kdy jsem se vše naučil úplně od nuly, stal profesionálním fotografem a splnil si svůj sen. S Josefem jsme několika posledních let řešili, jak naučit naše známé, jak lépe fotografovat a díky tomu nyní vznikl i tento e-book.

Kolik stojí zahraniční kurzy

Možná se ptáte, jak jsme se k našemu know-how dostali my. Kromě možná tisíců hodin studia jsme investovali velké peníze do zahraničních placených kurzů – takové kurzy stojí na západě od 100 EUR (cca 2500 Kč) a víc a naučí Vás většinou precizně jedno konkrétní téma. Cena kvalitě odpovídala a moc jsme se díky nim hodně naučili, ale uvědomili jsme si, že v českých poměrech si to každý nemůže dovolit.

Kurzy s jedním tématem v Česku seženete třeba za 400 – 800 Kč. Kvalitu hodnotit nemůžeme, protože jsme je neviděli.

My Vám nabízíme náš e-book za 489 Kč, kde najdete:

  • Všechna důležitá témata, která potřebujete jako začínající fotograf zvládnout
  • Praktické vysvětlení včetně názorných příkladů
  • PDF o 191 stranách s ukázkami a praktickými ilustracemi
  • Formát e-booku je vhodný i pro čtení na mobilu
  • Okamžitý přístup k e-booku ihned po přijetí platby

Proč do toho jít s námi?

Vaší situaci při začátku focení a frustraci ze všech technikálií a dalších složitostí rozumíme, protože stejnou situaci jsme dříve zažívali každý den a nemohli jsme se nikam posunout. Proto Vám můžeme teď nabídnout efektivní řešení právě pro Vás! E-book Staňte se fotografem za 5 minut!, který Vám ukáže jak i během pouhých 5 minut, které fotografování pravidelně věnujete, dokážete úspěšně zvládnout základy fotografování a Vaše fotky budou mnohem lepší.

  • E-book je šitý na míru pro každého začínajícího fotografa, který se fotografováním (zatím) neživí a nemá tak čas ani možnosti zvládnout sám základy fotografování. Ušetříte čas i peníze se sháněním různých materiálů, který každý tvrdí něco jiného.
  • Do e-booku jsme zahrnuli všechna důležitá témata, která by měl začínající fotograf zvládnout. Rozdělili jsme je srozumitelně do kapitol a rozdělili na menší části, aby byly informace snadno stravitelné. Jsou k nim doplněné ilustrační fotografie a praktické příklady, aby pro Vás bylo vše co nejsrozumitelnější.
  • E-book Vás dovede ke skvělému pocitu, že to s námi zvládnete. Zažijete pocit štěstí a hrdosti při prvních úspěších až zjistíte, že fotografování není tak náročné, jak by se mohlo zdát. Dalším skvělým pocitem bude to, že se budete chtít stále více zdokonalovat a budete mít radost z Vašich fotek.

100% garance spokojenosti

Váháte, jestli bude e-book vhodný pro Vás? Vložili jsme do něj naše fotografické know-how a kus srdce a za jeho kvalitou si stojíme.

Pojďme do toho společně a brzy uvidíte výsledky. Kdybyste ale ani do 30 dnů od zakoupení nebyli přesvědčeni o kvalitě našeho e-booku, vrátíme Vám bez jakýchkoliv dotazů Vaše peníze zpět.

Díky této speciální garanci si můžete vše sami v klidu vyzkoušet a uvidíte, že změna je snadná. Vůbec nic tedy neriskujete, stačí se do toho jen společně pustit!

Klikněte na „Koupit e-book“ a staňte se skutečným fotografem, kterým jste vždycky chtěli být!