2 možnosti jak se zlepšit ve fotografování

Jsem moc rád, že jste vyzkoušeli naše tipy jak se zlepšit ve fotografování a věříme, že Vám opravdu pomohly. Věřím tomu, že už teď jste o něco lepším fotografem.

Co teď dál?

Teď je rozhodnutí na Vás a máte nyní dvě možnosti:
1) Pustit se do studia fotografování svépomocí a pokud budete důslední, podaří se Vám díky mým radám uspět a sami se zdokonalit. Bude Vás to ale stát spoustu úsilí a pravděpodobně se nevyhnete stejným chybám, které jsem v začátku udělal i já a další fotografové…

2) Nebo můžete zvolit jednodušší ale zároveň nejspíš chytřejší cestu. Společně s mým kamarádem Josefem, který je také fotograf, jsme se mnohokrát bavili o tom, jak jsou začátky ve fotografování náročné. Sami jsme si na spoustě věcí na začátku vylámali zuby a ztratili hodně času (a potažmo i peněz). Když už jsme měli pocit, že nám to začíná jít, znovu nám něco srazilo naši sebedůvěru. Nebo jsme narazili na něco, s čím jsme nedokázali pohnout a sebralo nám to spoustu hodin studia a zkoušení.

Postupně jsme se ale vypracovali na zkušenější fotografy a časem jsme začali učit fotit další lidi. Uvědomili jsme si, že řada dotazů se v začátcích opakuje a fotografům chybí v začátcích jednoduchý návod, který obsahuje důležité základní věci.

Jednou jsme se rozhodli, že napíšeme jednoduchý e-book, kde zužitkujeme naše zkušenosti a projdeme postupně všechna důležitá témata. Proto jsme sepsali praktický e-book, který Vás provede všemi záludnostmi fotografování. Vše tak zvládnete mnohem rychleji a nebudete muset investovat spoustu času (a peněz).

Náš e-book Vám pomůže se stát ještě snadněji dobrými fotografy, stejně jako pomohl Standovi, který nám napsal zprávu, která nás moc potěšila.

Reference od Standy, který vyzkoušel náš e-book pro fotografy:

Standa
„Chlapi, co napsali tuto knížku, mi vytrhli trn z paty.
Potřeboval jsem se naučit pořádně základy focení, abych mohl rozjet svůj vlastní online projekt. Ale množství informací na začátku focení mě děsně zahltilo. Nevěděl jsem, kde začít, až mě to úplně otrávilo.
Pak jsem narazil na tenhle e-book, díky kterému jsem pochopil co a jak a konečně jsem pořádně pochopil základy i pokročilejší věci a můžu si nafotit sám, co potřebuju. Díky chlapi!“

Standa Holý

Stejnou zkušenost jako Standa mají i stovky našich klientů.

Zajímalo by Vás, jak se i Vy můžete naučit dobře fotografovat? Zkuste pokračovat a uvidíte, co pro Vás mám připraveného!